TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Žilina » Žilina » Priestory » Iné komerčné priestory »

Novostavba polyfunkčného objektu

Novostavba polyfunkčného objektu

Popis nehnuteľnosti

Directreal ponúka na predaj dvojpodlažný polyfunkčný objekt s doterajším zameraním na administratívu, s celkovou výmerou 728m2 + 600m2 oplotené parkovisko s dvomi automatickými bránami.Budova aj parkovisko je zabezpečená kamerovým systémom a bezpečnostnými čipmi,pri pohybe v budove aj na parkovisku sa automaticky zapína osvetlenie objektu.Ohrev vody je zabezpečený zo solárného systému,budova má vlastný trativod,tzn.nulové náklady za dažďovú vodu,úžitková voda/toalety a sprchy/je napojená z vlastnej studne.Budova bola zkolaudovaná v r.2009. Prízemie o výmere 341,5m2/ z toho je 235m2 vužívaných ako kancelárie/je rozdelené na 4 sektory a sklad/ 13,3m2/Každý sektor pozostáva z jednej alebo 2 kancelárii,kuchynky s kuchynskou linkou,kúpeľne so sprchovým masážnym kútom,umývadlom a s WC.Vykurovanie je podlahovým plynovým kúrením,podlahy dlažba v kombinácii s laminátovými podlahami. Poschodie je rozdelené na 5 sektorov,sklad 11,4m2,samostatné pánske a dámskeWC pre návštevy a miestnosť pre upratovačku.Vybavenie sektorov je totožné s prízemím.Vykurovanie je rádiatormi. Všade sú rozvody el.energie,PC a tel.siete z ústredne,kt.je umiestnená na prízemí.Budova má tri vchody.Hlavný z ulice a dva bočné z parkoviska.

Cena: 959 000,00 €

  1 317,31 €/m2

Kategória: Iné komerčné priestory - Predaj

Lokalita: Žilina - Žilina
(Iné komerčné priestory - Žilina)

Úžitková plocha: 728 m2

Dátum aktualizácie: 8.1.2019

Identifikačné číslo: 454756

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Direct Real, spol. s r.o.

Žitná 1, Bratislava
0850 Kliknite TU!

Maklér:

Ing.Katarína Ratulovská
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk